Przedszkole przyjazne dzieciom

WARSZTATY Z RODZICAMI

Rozpoczynamy kolejny cykl comiesięcznych, bezpłatnych warsztatów z Rodzicami, na które zapraszamy nie tylko dzwoneczkowe przedszkolaki ale także wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym wraz z Rodzicami. Nasze warsztaty to czas spędzony na twórczej zabawie z rówieśnikami oraz możliwość integracji w gronie rodziców.

Warsztaty odbywają się w godzinach 16.00-18.00.

Warsztat "Idzie lasem Pani Jesień"

26 października

 

 

Jesień to czas kiedy możemy w pełni rozwinąć naszą kreatywność. Kolorowe liście, kasztany i szyszki zachęcają do ich wykorzystania w różnoraki sposób. A w jaki? Tego dowiemy się na październikowych warsztatach

Warsztat "Lampiony + wróżby andrzejkowe z Rodzicami"

30 listopada

 

 

Zachód słońca, migotanie ostatnich promieni między drzewami, takie oto chwile spróbujemy zamknąć w formie lampionu. Dziecięce lampiony umilą te magiczne, jesienne wieczory spędzone na tarasie w ogrodzie lub na balkonie.

Warsztat "Święta pachnące choinką"

14 grudnia

 

 

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, z niecierpliwością oczekują nadejścia tych magicznych ciepłych chwil. Na grudniowych warsztatach zadbamy o świąteczne dekoracje, które jeszcze bardziej umilą świąteczny czas.